۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 15907     
عضو ائتلاف اعتدالگرایان شرق کشور در گفت‌وگو با تسنیم:

ساماندهی و فعال سازی تشکل‌های مردمی اولویت مجلس دهم قرار گیرد

عضو ائتلاف اعتدالگرایان شرق کشور گفت: ساماندهی و فعال سازی تشکل‌های مردمی اولویت مجلس دهم قرار گیرد.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲ اسفند ساعت 18:36
محمد مهدی برادران در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در بیان اولویت‌های مدنظر خود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اولویت‌های مدنظر بنده شامل دو دسته ملی و محلی است، در اولویت‌های ملی تاکید بر مباحث مرتبط با مدیریت کلان کشور، برنامه‌های پنجم توسعه و بودجه چهار سال آتی مجلس شورای اسلامی و شفافیت در مورد مسائل مالی باید مورد تاکید جدی قرار گیرد.
 
وی افزود: اگر راندمان سیستم اداری کشور شفافیتش افزایش یابد بسیاری از معضلات ملی قابل حل و کاهش می‌یابد؛ وقت مردم و سرمایه‌های آنها به خاطر فرسودگی نظام اداری دچار چالش و مشکلات عدیده‌ای است که معضلاتی را در مورد سرمایه گذاری و اشتغال فراهم آورده و به عنوان چالش بزرگ در نظام اجتماعی قلمداد می‌شود.
 
عضو ائتلاف اعتدالگرایان شرق کشور با تاکید بر اینکه باید اقدامی اساسی برای تحصیل کرده‌هایی که موفق به کسب شغل نشده‌اند، گفت: توجه ما باید به مطالبات به حق اقشار اجتماعی باشد و نباید از این سرمایه‌های انسانی استفاده نامطلوب شود، در این صورت است که با اتلاف منابع رو‌به‌رو می‌شویم.
 
برادران در مورد اولویت‌های مد نظر در مشهد مقدس اظهار داشت: عدم توسعه یافتگی و تحول در مشهد مقدس بسیار به چشم می‌خورد، این عدم تحول تنها شامل حوزه اقتصاد و فرهنگ نیست بلکه شامل مباحث اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و سیاسی نیز می‌شود؛ اگر در بحث فعال سازی برخی تشکل‌های ناکارآمد اقدامی انجام ندهیم، نمی‌توانیم به پیش گام بودن آن‌ها در تحول دل ببندیم.
 
وی تصریح کرد: بنده به عنوان فردی که بیشترین اشراف در موضوع تحول مشهد مقدس دارم و بالغ بر 60 هزار پژوهش دانشگاهی که مرتبط با مسائل این شهر و چالش‌های مدیریتی این شهر بوده را همکاری و نظارت کرده‌ام؛ برخی مسائل در عرصه ملی و محلی با تعامل دولت، پیگیری مجدانه نمایندگان، اشراف بر قانون اساسی و ارائه راهکار‌های قانونی می‌تواند تحول را پدید آور شود.
 
عضو ائتلاف اعتدالگرایان شرق کشور تصریح کرد: بنده در صورت پیروزی در عرصه انتخابات می‌توانم در کمیسیون برنامه و بودجه مثمرثمر واقع شوم، با توجه به تجربیات عملی که در این حوزه دارم می‌توانم در زمینه برنامه ریزی و بودجه استانی و ملی اقدامات شایسته‌ای انجام دهم.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :