۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 15932     
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی:

شهرداری و شورای شهر به ورزش کمک کنند

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: شهرداری و شورای شهر کمی به فکر ورزش قهرمانی باشند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۲ اسفند ساعت 17:10

 کوروش صبوریان ظهر امروز 12 اسفند ماه در مجمع سالانه هیات جانبازان و معلولان که در سالن جلسات اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: هیات جانبازان و معلولان خراسان رضوی از برترین‌ هیات‌های کشور است البته انتظار نیز از این استان به همین اندازه است زیرا نیروی انسانی متخصصی در این استان وجود دارد.

 
وی افزود: جانبازان و معلولان فقط متعلق به ورزش و جوانان نیستند بلکه تمام دستگاه‌های اجرایی باید به ما کمک کنند در برخی از مناطق شهری توسط نهاد‌های مختلف مانند شهرداری یا سازمان‌های دولتی می‌توان فضا و اماکن ورزشی در اختیار این قشر از جامعه قرار داد.
 
صبوریان خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد به کمک ورزش قهرمانی بیاید ما قهرمانان بیشتری را به کشور و جهان معرفی خواهیم کرد امسال ما چندین ورزشکار المپیکی و پارالمپیکی داریم، اما بازهم ظرفیت هست که تعداد این افراد افزایش داشته باشد.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: اگر یک ورزشکار به سطوح بالا و قهرمانی دست یابد قطعا تنها نیست و یک مجموعه پشتش است، در خراسان رضوی از ورزشکاران و قهرمانان حمایت می‌کنیم، اما باید ارگان‌های دیگر هم به این فکر باشند.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :