۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر  - 2017 11 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 15983     
شهردار مشهد مقدس:

پروژه‌های شهری مشهد در سال جدید به صورت هفتگی به بهره برداری می‌رسد

شهردار مشهد مقدس گفت: پروژه‌های شهری مشهد در سال جدید به صورت هفتگی به بهره برداری می‌رسد.
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۶ فروردين ساعت 21:46
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سید صولت مرتضوی ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از بوستان توحید در منطقه میدان شهدا اظهار داشت: سال 95 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده و در این سال شهرداری مشهد منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه اقدامات خود قرار خواهد داد.
 
شهردار مشهد مقدس گفت: از دیگر برنامه‌های شهرداری مشهد در سال جدید، افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های جدید است و تلاش می‌کنیم هر هفته از یکی از پروژه‌های شهری مشهد رونمایی کنیم. بوستان توحید نیز در همین راستا امروز به بهره برداری رسید و قطعاً نقش ویژه‌ای در پاک سازی هسته مرکزی شهر مشهد ایفا خواهد کرد.
 
وی افزود: معاونت‌های فنی و عمرانی و خدمات شهری و محیط زیست به همراه مدیریت اجرایی طرح بزرگ میدان شهدا در احداث و توسعه بوستان توحید نقش ویژه‌ای داشتند.
 
محسن انتظاری هروی، رئیس شورای شهر مشهد نیز در این مراسم اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته، شاخص سرانه فضای سبز سال گذشته در مشهد مقدس به میزان 2 مترمربع افزایش پیدا کرد و به 13 مترمربع رسید.
 
رئیس شورای شهر مشهد مقدس خاطرنشان کرد: در شورای چهارم، شاخص‌گذاری برنامه 20 ساله شهری را با توجه به نیازهای مردمی مورد مطالعه مجدد قرار دادیم که شامل اصلاحات ساختاری یکی از بخش‌های مهم آن توسعه و اصلاح فضای سبز شهر بود.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :