۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 15984     
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای شهر مشهد:

دبیرخانه مراکز پژوهشی شوراهای شهر کشور به مشهد مقدس واگذار شد

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای شهر مشهد گفت: دبیرخانه مراکز پژوهشی شوراهای شهر کشور به مشهد مقدس واگذار شد.
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۶ فروردين ساعت 21:48
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، هادی اعظمی به‌عنوان رئیس مرکز پژوهش های شورای شهر مشهد مقدس منصوب شد.
 
در جلسه‌ای که ظهر امروز در تالار شهر مشهد برگزار شد هادی اعظمی با حکم رئیس شورای شهر مشهد به‌عنوان رئیس جدید مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد منصوب شد.
 
براتعلی خاکپور رئیس سابق مرکز پژوهش های شورای اسلامی در ابتدای این مراسم اظهار داشت: مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد همواره به‌عنوان الگو در کشور شناخته شده است.
 
وی با بیان اینکه مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی همواره در حال رشد و توسعه بوده است، گفت: مراکز پژوهشی شوراهای اسلامی کشور همواره از تجربیات ما استفاده کرده و راه ما را دنبال می‌کردند.
 
عضو شورای شهر مشهد افزود: فعالیت‌های مستمر ما در دو سال گذشته سبب ایجاد یک ساختار و بنیه خوب در مرکز پژوهش‌ها شده و توانسته کمک‌های بسیاری در زمینه تصمیم سازی انجام دهد.
 
خاکپور با قدردانی از تلاش تمامی دانشگاه‌ها در زمینه توسعه فعالیت‌های مرکز پژوهش‌ها عنوان کرد: اگر کمک کارشناسان و اساتید دانشگاه‌ها نبود، قطعاً نمی‌توانستیم خود را به عنوان یک الگو در کشور به شوراها بشناسانیم.
 
رئیس سابق مرکز پژوهش‌های شورای شهر مشهد افزود: فعالیت‌های مرکز پژوهش‌های شورای شهر مشهد به اندازه‌ای مورد توجه است که در جلسه اخیر میان مراکز پژوهشی شوراهای کشور دبیرخانه این مراکز به مشهد مقدس واگذار شد.
 
در ادامه هادی اعظمی رئیس مرکز پژوهش‌های شورای شهر مشهد اظهار داشت: جایگاه فناوری و پژوهش می‌تواند تاثیرات بسیار زیادی بر مدیریت شهری بگذارد.
 
وی با اشاره به اهداف کلی مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی عنوان کرد: مدیریت و انجام طرح‌های پژوهشی برای ارائه نظرهای کارشناسی، شناسایی واقعیت‌های جدید و مطلوب برای آینده شهر و تسریع آن در نظام آینده شهر مشهد برای اتخاذ تصمیم درست و همچنین افزایش اثر بخشی فعالیت‌های شهری از مهمترین اهدافی است که باید به آنها اهتمام بسیار زیادی ورزید.
 
اعظمی ادامه داد: آسیب‌شناسی، هم‌فکری، همیاری و تعامل با کمیسیون‌ها و اعضای شورای شهر مشهد از جمله برنامه‌های مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد خواهد بود.
 
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای مشهدمقدس عنوان کرد: در نظر داریم تا با ایجاد بانک ایده از نظرات شهروندان در انجام فعالیت‌ها و پروژه‌ها با خبر شویم.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :