۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 16026     
با مصوبه شورای شهر

نام ۲ بلوار و چند خیابان در شهر مشهد تغییر پیدا کرد

اعضای شورای شهر در یکصد و شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد با تغییر نام دو بلوار و چند خیابان در شهر مشهد موافقت کردند.
۱۳۹۵ سه شنبه ۲۴ فروردين ساعت 12:47
اعضای شورای شهر در یکصد و شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در تالار شورا با تغییر نام دو بلوار و چند خیابان در شهر مشهد موافقت کردند.
 
اعضای شورای اسلامی شهر مشهد با تغییر نام دو بولوار اصلی در مشهد مقدس موافقت کردند. نخستین لایحه ارائه شده از سوی شهرداری به شورای شهر تغیر نام بولوار لادن به بولوار شهید فخرایی بود که با موافقت اعضای شورای شهر همراه شد.
 
اما در ادامه لایحه تغییر نام بولوار هنرستان به بولوار شهید ناصری نتوانست رای اعتماد اعضای شورای شهر را کند و سرانجام این لایحه به تصویب نرسید.
 
اعضای شورای شهر در ادامه به بررسی لایحه تغییر نام بولوار آموزگار در منطقه 11 شهرداری مشهد به نام بولوار شهید رجایی پرداختند و پس از بحث و بررسی بسیار به این تغیر نام رای دادند.
 
اعضای شورای شهر در ادامه بررسی لایحه تغییر نامگذاری خیابان امامت 66 با حفظ شماره به نام شهید محمد حسین قوسیان و نامگذاری نخستین توقفگاه استاندارد خودروهای سنگین و نیمه سنگین باری در کشور به نام توقفگاه ناوگان باری 26 آذر موافقت کردند.
 
تغییر نام بولوار میثاق به نام بولوار شهید شوشتری نیز به عنوان لایحه در صحن علنی شورای شهر قرائت شد و سرانجام نتوانست که رای اعتماد اعضای شورای شهر را کسب کند.
 
 
 
 
 
منبع:تسنیم
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :