۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 16068     

سعید باستانی به عنوان هجدهمین منتخب مردم خراسان رضوی راهی مجلس شد

با پایان سرشماری آرای ماخوذه در حوزه انتخابی تربت حیدریه؛زاوه و مه ولات سعید باستانی به عنوان هجدهمین منتخب مردم خراسان رضوی با بیشترین رای راهی مجلس شورای اسلامی شد.
۱۳۹۵ شنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت 16:24

 سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی با اعلام پایان کار شمارش آرا درحوزه انتخابیه تربت حیدریه ،زاوه ،مه ولات به مهر گفت: در رقابت بین دو نامزد راه یافته به دور دوم در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، زاوه و مه ولات «سعید باستانی» با کسب ۶۶ هزار و ۷۳۷ رای از مجموع ۱۰۸ هزار و ۹۴۸ برگ رای به عنوان منتخب مردم این حوزه و به عنوان هجدهمین نماینده استان راهی بهارستان شد.

امیر پور مهدی بیان کرد: در این حوزه انتخابیه از مجموع ۱۰۸ هزار و ۹۴۸ برگ رای ماخوذه تعداد ۱۰۷ هزار و ۶۴۳ رای صحیح بود که سعید باستانی با تعداد ۶۶ هزار و ۷۳۷ رای توانست رای اعتماد از مردم بگیرد.

وی اظهار کرد :همچنین دیگر نامزد حاضر در این دور از انتخابات «ابوالقاسم خسروی سهل آبادی» نیز توانست تعداد ۴۰ هزار و ۹۰۶ رای را به خود اختصاص دهد.

سخنگوی ستاد انتخابات استان همچنین ضمن قدردانی از مردم پر شور تربت حیدریه، زاوه و مه ولات به منظور خلق حماسه ای دیگر در در این انتخابات از اصحاب رسانه نیز به دلیل پوشش خبری مناسب تشکر کرد.

در دور نخست انتخابات از میان ۲۵ نامزد شرکت کننده در این حوزه دکتر سعید باستانی به عنوان نماینده اعتدالگرایان و ابوالقاسم خسروی سهل آبادی به عنوان نماینده اصولگرایان به دور  دوم راه یافتند که روز گذشته با انتخاب مردم، سعید باستانی رای اعتماد گرفت.

 

 

 

 

منبع:مهر

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :