۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 16084     
وعده شهرداری برای تبلیغات و حمل و نقل فوتبالی‌ها؛

شهردار مشهد: تمام قد پای دو تیم فوتبال شهرمان خواهیم ایستاد

شهردار مشهد گفت: به مسئولان فنی تیم سیاه جامگان پیشنهاد می‌دهیم که جلسات استعدادیابی خود را در مناطق کم‌برخوردار شهر دایر کند و از این استعدادها که توقع چندانی هم ندارند به بهترین نحو استفاده کند.
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ساعت 17:47

 شهردار مشهد گفت: به مسئولان فنی تیم سیاه جامگان پیشنهاد می‌دهیم که جلسات استعدادیابی خود را در مناطق کم‌برخوردار شهر دایر کند و از این استعدادها که توقع چندانی هم ندارند به بهترین نحو استفاده کند.

 
به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، صولت مرتضوی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل و سرمربی تیم سیاه جامگان مشهد افزود: اگر می‌خواستیم مراسم دولتی و یا همایش ورزشی برگزار کنیم باید چندین میلیون تومان هزینه می‌کردیم تا جوانان به ورزش و سلامت توجه داشته باشند ولی وقتی چنین برنامه پاک و فرهنگی در حال برگزاری است قطعا شهرداری به حمایت از آن می‌پردازد، چرا که ما بیشتر از این‌ها برای ورزش اهمیت قائل هستیم و با این نگاه می‌توانیم جامعه جوان کشور را به سمت ورزش سوق داد.
 
وی بیان کرد: زمانی که متوجه درخواست سفر کربلا از سوی تیم سیاه جامگان شدم، از ماندن تیم در لیگ برتر ایران مطمئن شدم و با این وضعیت تمام مردم مشهد خوشحال خواهند شد، اینگونه بود که برای حمایت از سیاه جامگان وارد عمل شدیم.
 
شهردار مشهد ادامه داد: شهروندان مشهدی از عدم سقوط این تیم به دسته یک بسیار خوشحال شدند که این موضوع در مقابل استعدادها و امکانات تیم‌های پایتخت‌نشین یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود به نحوی که شیرینی برد با این امکانات شرایط مالی همانند صدرنشینی در لیگ می‌باشد.
 
مرتضوی یادآور شد: در ورزش قهرمانی غفلت شده، از این رو برای نشاط و شادابی جوانان شهر مشهد تمام قد به پای دو تیم شهرمان خواهیم ایستاد چرا که نگاه فعلی و حاکم بر فوتبال مشهد در واقع نوعی نگاه ارزشی است چرا که مدیران، مربیان و بازیکنان تیم‌های سیاه جامگان و پدیده همواره نام و یاد خداوند و ائمه اطهار(ع) هستند که این نشان درک بالای ورزشکاران و ایمان محکم آنها دارد.
 
وی اضافه کرد: برای فصل آینده تمام توانمان را به کار خواهیم بست و از لحاظ سخت‌افزاری کمک‌هایی در حد توان خواهیم داشت به نحوی که فضا آرایی، تبلیغات و حمل و نقل تماشاگران را در برنامه‌های کاری خود قرار خواهیم داد، همچنین به مسئولین فنی تیم پیشنهاد می‌دهیم که جلسات استعدادیابی خود را در مناطق کم برخوردار شهر دایر کنند و از این استعدادها که توقع چندانی هم ندارند به بهترین نحو استفاده کنند.
 
وی ضمن تقدیر از عزت و غیرت اعضای تیم سیاه جامگان، خاطر نشان کرد: امروز مشهد و خراسان رضوی از ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است که می‌توان از آن برای ورزش قهرمانی بهره برد.
 
کلمات کلیــدی : ,


دکتر محسن قناویزچی : نقش شهرداری مشهد در توسعه ورزش حرفه ایی بویژه فوتبال استان با حمایت مادی و معنوی نقش بی بدلیلی است. مشهد قابلیتهای ورزشی ملی و حتی منطقه ایی و جهانی دارد که تقویت حمایتهای سازمان هایی همچون شهرداری تاثیرات مثبتی خواهد داشت.
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :