۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 16094     
سرپرست هیئت کونگ‌فو خراسان رضوی افشا کرد

تخلفات روسای قبلی هیئت کونگ‌فو /غارت تمامی اموال هیئت توسط مسئولان قبلی/دسته چک رئیس سابق در کارخانه نیسان شرق

سرپرست هیئت کونگ فو خراسان رضوی گفت: مدیران قبلی هیئت تمامی اموال ثبت شده در هیئت کونگ فو مانند تلفن، پرینتر، فکس، کامپیوترها، یخچال، دوربین عکاسی و فیلمبرداری، ۱۲۸ عدد تخته تاتامی، دسته چک و تمام اسنادی که مربوط به هیئت است را با خود برده‌اند.
۱۳۹۵ جمعه ۳۱ ارديبهشت ساعت 13:16

 سرپرست هیئت کونگ فو خراسان رضوی گفت: مدیران قبلی هیئت تمامی اموال ثبت شده در هیئت کونگ فو مانند تلفن، پرینتر، فکس، کامپیوترها، یخچال، دوربین عکاسی و فیلمبرداری، ۱۲۸ عدد تخته تاتامی، دسته چک و تمام اسنادی که مربوط به هیئت است را با خود برده‌اند.

 
قربان اعظمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: در مسابقات کشوری کونگ فو، جام خلیج فارس که 10 اردیبهشت ماه  در مریوان کردستان برگزار شد حضور فعالی داشتیم  و تیم بانوان نیز 16 اردیبهشت مسابقه داشتند و در حال حاضر نفرات منتخب در آبادان و خرمشهر به رقابت می‌پردازند.
 
وی افزود: تمرین مشترک با تمامی مسئولان سبک‌های استان و روسای هیئت‌های شهرستان در سالن تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد ضمن اینکه دو جلسه ویژه مسئولان سبک‌ها برگزار کردیم و روز جمعه 31 اردیبهشت ماه تقویم ورزشی فدراسیون در مجمع بررسی و عملیات اجرای آن آغاز می‌شود.
 
اعظمی تصریح کرد: برای سال  جاری چندین مسابقه در رده‌های سنی مختلف پیش بینی شده و دوره‌های مربیگری و داوری نیز پیرامون آشنایی با فنون جدید، کلاس‌های استاژ پیگیری می‌شود.
 
سرپرست هیئت کونگ فو خراسان رضوی عنوان کرد: از 14 فروردین ماه 95 مسئولیت هیئت کونگ فو خراسان رضوی به من محول شده اما متاسفانه مدیران قبلی هیئت تمامی اموال ثبت شده در هیئت کونگ فو مانند تلفن، پرینتر، فکس، کامپیوترها، یخچال، دوربین عکاسی و فیلمبرداری، 128 عدد تخته تاتامی، دسته چک و تمام اسنادی که مربوط به هیئت است را با خود برده‌اند.
 
وی بیان کرد: تخته تاتامی نداریم و برای تمرینات و مسابقات باید به سالن‌هایی برویم که امکانات داشته باشند. با وجود اینکه نامه ‌نگاری کرده ایم اما هنوز لوازم هیئت بازگردانده نشده، حتی مُهر هیئت را تازه دریافت کرده‌ایم. مدیران قبلی هیئت می‌گویند دسته چک در کارخانه نیسان شرق جامانده و در جابه‌جایی‌های دفتر این کارخانه گم شده، نمی‌دانم رئیس هیئت کونگ فو با دسته چک هیئت در کارخانه نیسان شرق چه می‌کرده است.
 
اعظمی گفت: به سازمان ورزش و جوانان نامه زده‌ایم و صبوریان اعلام کرده که  پیگیری می‌کنم اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است.
 
وی افزود: خانه کونگ فو در استان خراسان نداریم اما اگر درخواست کنیم سازمان ورزش و جوانان زمین در اختیارمان قرار می‌دهد البته برای ساخت این زمین باید خیرین را پای کار بیاوریم، این پروژه زمان بر است و چندسال طول می‌کشد چرا که خانه کونگ فو باید مانند خانه ووشو مجهز باشد.
 
سرپرست هیئت کونگ فو با اشاره به تشکیل کمیته استعدادیابی در این هیئت اظهار داشت: افرادی که از طریق استعدادیابی معرفی می‌شوند تاکنون محک جدی نخورده‌اند به همین دلیل بازیکنان را به مسابقات کشوری اعزام می‌کنیم، بعد از فصل امتحانات فراخوانی را برای جذب بازیکنان بااستعداد برگزار می‌کنیم و از این استعدادها در اردوهای استفاده خواهیم کرد.
 
وی درباره بازیکنان ملی پوش عنوان کرد: سال گذشته 4 نفر ازبانوان کونگ فو کار به مسابقات تیم ملی اعزامی گرجستان دعوت شدند و در تیم ملی آقایان نیز یک بازیکن اعزامی داشتیم البته در حال حاضر نیز بازیکنان در اردوی انتخابی تیم ملی به سر می‌برند.
 
اعظمی افزود: در هیئت کونگ فو استان خراسان رضوی 5 هزار نفر بیمه شده داریم البته نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده اما امسال فدراسیون اعلام کرده به ازای هر بیمه شده در استان دو هزار تومان به حساب هیئت استان واریز می‌شود و پیش بینی می‌کنیم امسال 10 هزار نفر عضو بیمه شده در سطح استان خراسان رضوی داشته باشیم.
 
سرپرست هیئت کونگ فو اظهار داشت:رشته کونگ فو علاوه بر شهر مشهد در توابع، شهرک‌های اطراف مشهد مانند شهرک طوس، همت آباد باشگاه ورزش داریم ، شهرستان‌های نیشابور، تایباد، کاشمر، صالح آباد، گناباد، قوچان، فریمان، بجستان، سبزوار، سرخس، تربت جام، تربت حیدریه، شاندیز و بردسکن  نیز در رشته کونگ فو بسیار فعال هستند.
 
وی بیان کرد: در حال حاضر 100 باشگاه فعال در سطح استان خراسان رضوی داریم که به صورت قانونی مشغول به فعالیت هستند.
 
اعظمی درباره سبک‌های فعال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بیش از 10سبک  در استان فعال است که شامل سبک توآ، فو کمپو، نیوکونگ فو، پارس رزم، جنگ آوران، پرتوآ، گرات سان، گیلما، توآدور از جمله این سبک‌ها هستند.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :