۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 16098     

تبلیغات شرکت پدیده آزاد شد

مدیرعامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز گفت: با مساعدت و همكاری ستاد تدبیر و ساماندهی خراسان رضوی و دادستان مشهد تبلیغات شركت پدیده آزاد شد.
۱۳۹۵ شنبه ۱ خرداد ساعت 08:41

 سید محسن شوشتری اظهار داشت: با انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره، تمام تلاش ما این بود كه بتوانیم در گام اول یكی از دغدغه های مهم سهامداران و مجموعه پدیده را بر طرف كنیم كه بر این اساس جلسات مختلفی را با مسؤولان استانی برگزار كردیم ودر نهایت با مساعدت دادستان مشهد مجوز انجام تبلیغات شركت پدیده صادر شد.
وی با بیان اینكه صدور این مجوز در ایام میلاد امام زمان(عج)، عیدی بزرگی برای مجموعه پدیده و سهامداران به شمار می رود، افزود: بر اساس این مجوز، تبلیغات پدیده، بجز تبلیغات فروش سهام و فروش املاک آزاد است و این مسأله قطعاً لازمه حرکت و پیشرفت پروژه محسوب می شود .
شوشتری ادامه داد: با این مجوز، تبلیغات پدیده در بخش های مختلف می تواند در همه رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری انجام شود و از این پس سرمایه گذاران می‌‌توانند با آرامش خاطر بیشتری جهت سرمایه گذاری در مجموعه بزرگ پدیده حضور داشته باشند.
مدیرعامل شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز اظهار داشت: تمام تلاش مدیران و اعضای هیأت مدیره پدیده این است که بتوانیم، مشكلات سهامداران را در آرامش و گام به گام مرتفع سازیم كه این امر همچون همیشه نیازمند صبر همه سهامداران است و در آینده خبرهای خوب بیشتری را خواهند شنید.

د تبلیغات پدیده آزاد شد

 

 

 

 

 

 

منبع:قدس آنلاین- تصویر :انتخاب

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تبلیغات شرکت پدیده آزاد شد ۱۳۹۵ شنبه ۱ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :