۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 16100     

پیرمرد قیرگونی کار و حاج آقا رئیسی

محمد امین توکلی زاده
۱۳۹۵ سه شنبه ۴ خرداد ساعت 18:06

پیرمرد می گوید: چهار فرزند دارم نمی توانم خرج ازدواج آنهارا بدهم حاج آقای رئیسی شروع به شوخی کردن با پیرمرد می کند! دلش که شاد شد تفاهمنامه ای هم منعقد می شود .حاج آقای رییسی با پیرمرد تقسیم کار می کند؛ نصف نصف دو نفر با من دو نفر با همت شما.

 

محمدامین توکلی زاده، مدیرکل روابط عمومی آستان قدس رضوی، در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی در مطلبی با عنوان «مردم عائله ما هستند» نوشت:

 

پیرمرد کارش انجام قیرگونی است با عشق وعلاقه کار می کند همراه با فرزندانش که همگی مجرد هستند .نگاه همه خانواده به گنبد طلای امام مهربان است امید پیر مرد عنایت امام است.

 

جلو می آید ساده وصمیمی می گوید حاج آقا سلام.

 

حاج آقای رئیسی هم گویا سالهاست او را می شناسد؛ مردی از اهالی خراسان که عشقش نوکری امام رئوف است ونان از در همین خانه بر سر سفره ساده خویش می برد.

 

می گوید چهار فرزند دارم نمی توانم خرج ازدواج آنهارا بدهم حاج آقای رئیسی شروع به شوخی کردن با پیرمرد می کند! دلش که شاد شد تفاهمنامه ای هم منعقد می شود .حاج آقای رئیسی با پیرمرد تقسیم کار می کند نصف نصف دو نفر با من دو نفر با همت شما .حسم به من می گوید شادتر از همه ما ها امام است ،امامی که همه ما بر سر سفره او نشسته ایم.

 

پیرمرد با فرزندش حاج آقای رئیسی را تا آخر بدرقه می کنند خوشا بحال ما اهل این سرزمین هستیم وسایه امام رضا بر سر ما است .دوباره یاد این جمله نورانی رهبر انقلاب افتادم «مردم عائله ما هستند» ایکاش این جمله مهم را همه مدیران ومسؤلان نظام جمهوری اسلامی سر لوحه کار خود قرار می دادند.

 

 

 

 

منبع:تسنیم

کلمات کلیــدی : محمدامین توکلی زاده ,
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 پیرمرد قیرگونی کار و حاج آقا رئیسی ۱۳۹۵ سه شنبه ۴ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :