۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  - 2017 12 Wednesday
آرشیو خبر کد مطلب: 16119     
با حضور معاون بهداشت سپاه پاسداران

نشان ارزشیابی عالی به بیمارستان امام حسین(ع) مشهد اعطا شد

نشان ارزشیابی عالی به بیمارستان امام حسین(ع) مشهد اعطا شد.
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۶ خرداد ساعت 17:14

  سردار احمد عبداللهی ظهر امروز در مراسم اعلام کسب درجه یک عالی ارزشیابی توسط بیمارستان امام حسین (ع) مشهد اظهار داشت: خوشبختانه تمامی استانداردهای لازم بهداشتی و درمانی در بیمارستان امام حسین(ع) مشهد وجود دارد و براساس این استانداردها ارائه خدمات به بیماران صورت می‌گیرد.

معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران عنوان کرد: خوشبختانه امروز نیز در راستای تقدیر از این خدمات استاندارد، نشان درجه یک ارزشیابی به این بیمارستان اعطاء شد.

سردار عبداللهی با اشاره به اینکه بیمارستان امام حسین(ع) جزو مراکز نمونه درمانی است تاکید کرد: در حال حاضر براساس گفته وزیر بهداشت تنها 10 بیمارستان کشور موفق به دریافت این نشان شده‌اند که بیمارستان امام حسین(ع) مشهد یکی از آنهاست.

سردار حسن عراقی‌زاده، رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح نیز در این مراسم اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع و بیماران یکی از اولویت‌های اصلی بیمارستان‌های تحت نظارت ستاد کل نیروهای مسلح است و علاوه بر این از آنجا که برخی از این بیمارستان‌ها به نام ائمه اطهار(ع) مزین شده‌اند رعایت شئونات اسلامی در آنها الزامی است.

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: از نظر سطح ارائه خدمات و همچنین استانداردها باید نحوه خدمت رسانی در بالاترین سطح ممکن صورت گیرد و در این راستا توجه به مسائل آموزشی نیروی انسانی و کادر درمانی این بیمارستانها را در اولویت قرار داده‌ایم.

 

 

 

منبع:تسنیم

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :