۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 16145     

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص متقاضیان شرکت در مقطع کارشناسی ناپیوسته

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در رابطه با تمدید مدت زمان ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1395 و همچنین اعلام رشته محل‌های جدید و اصلاحات در دفترچه راهنمای آزمون مذكور اطلاعیه صادر کرد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت 15:26

 پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌های كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1395 بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ متقاضیان آزمون مزبور می‌رساند، با توجه به برخی اصلاحات و اعلام رشته محل‌های جدید علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون فوق‌الذكر و به منظور مساعدت برای ثبت‌نام و درج كدرشته‌ محل‌های انتخابی، مقرر گردید به داوطلبان ذیربط اجازه داده شود تا پایان روز یكشنبه مورخ 23 خرداد 1395 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

 
لذا متقاضیان لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوط و همچنین كدرشته محل‌های تحصیلی و این اطلاعیه، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب كدرشته محل‌های مورد علاقه خود حداكثر تا پایان روز یكشنبه مورخ 23 خرداد 1395 منحصرا از طریق سایت اینترنتی این سازمان اقدام نمایند. 
 
ضمنا داوطلبانی كه قبلا ثبت‌نام خود را تكمیل و كدرهگیری ثبت‌نام دریافت نموده‌اند نیز در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و یا اولویت‌های انتخابی خود تا تاریخ فوق‌الذكر اقدام نمایند.
 
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از اصلاحات كلی دفترچه راهنما، حذفیات كدرشته محل از دفترچه راهنما و دریافت فایل رشته‌های جدید علاوه بر رشته‌های مندرج در دفترچه راهنما به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه نمایند.
 
 
 
 
منبع:ایسنا
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :