۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 16152     

آغاز ثبت‌نام اعتكاف دانشجویى از امروز/ثبت نام از 27 لغایت 29 ماه مبارك رمضان

ثبت نام پانزدهمین اعتكاف دانشجویی که از 27 لغایت 29 ماه مبارك رمضان به مدت سه روز در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود، آغاز شد.
۱۳۹۵ شنبه ۲۹ خرداد ساعت 15:41

  نوید حبیبی، مسئول اعتكاف دانشجویی، با اشاره به عملیات عمرانی شبستان‌های مسجد گوهر شاد حرم مطهر رضوی خاطر نشان كرد: امسال علی رغم محدودیت‌ها امكان برگزاری مراسم اعتكاف با ظرفیت محدود جهت اعتکاف برادران مهیا شده است .

 
وی افزود : خواهران دانشجو نیز در جوار حرم مطهر رضوی و در  یكی از مساجد وابسته به آستان قدس رضوی معتكف می‌شوند.
 
مسئول اعتكاف دانشجویی با بیان اینكه پیش‌‌بینی می‌شود امسال نیز مانند سال‌های گذشته از این مراسم استقبال خوبی صورت پذیرد، افزود: بنابراین  پذیرش معتكفین با  قرعه‌كشی انجام می‌شود. در مراسم اعتكاف امسال با توجه به اهمیت جایگاه اساتید و نخبگان دانشگاهی سهمیه ویژه برای آنان در نظر گرفته شده است .
 
این اعتكاف از سوی هیات ودیعه‌الحسین(ع) هیات دانشجویان و دانش‌آموختگان مشهد مقدس با همكاری روسا و دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های فردوسی، علوم پزشكی و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و همچنین مساعدت آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد.
 
ثبت نام مراسم اعتكاف دانشجویی  از امروز آغاز شده و دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند از طریق سایت  www.vadieh.ir جهت ثبت نام اقدام كنند.
 
 
 
 
 
منبع:ایسنا
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :