۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 16157     

پژمان‌فر، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شد

اعضای هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی در مجلس دهم شورای اسلامی مشخص شدند.
۱۳۹۵ يکشنبه ۳۰ خرداد ساعت 15:01

به گزارش مشهد نیوز و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، در جلسه عصر امروز (یکشنبه، 30 خرداد)کمیسیون فرهنگی، انتخابات هیئت رییسه برگزار و اعضای آن مشخص شدند.

بر این اساس، نصرالله پژمان فر با 9 رأی رییس شد و احمد سالک با 10 رأی و جمشید جعفرپور با 9 رأی به ترتیب به‌عنوان نایب رییس اول و دوم انتخاب شدند.

همچنین علی ابراهیمی با 9 رأی و سیده فاطمه ذوالقدر با 9 رأی نیز به‌عنوان دبیران کمیسیون فرهنگی، معرفی شدند و احد آزادی‌خواه نیز با 10 رأی در جایگاه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم شورای اسلامی قرار گرفت.

 

 

 

نصرالله پژمان‌فر

منتخب مردم مشهد یکی از چهار نفری است که از ابتدا کمیسیون فرهنگی را انتخاب کرد. پژمانفر که متولد 1342 در تهران است. او با سابقه نمایندگی مجلس نهم و حضور در کمیسیون فرهنگی، یک چهره فرهنگی به حساب می‌آید. وی تحصیلاتش را در خارج فقه و اصول دنبال کرده است. 

از سوابق حجت‌السالم پژمان‌فر می‌توان به معاونت آموزش و پرورش حوزه علمیه خراسان و معاونت فرهنگی و تربیتی جامعه المصطفی مشهد اشاره کرد. وی به زبان عربی مسلط است.(تسنیم)

 

 

....................................

انتخاب حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی را به ریاست کمیسیون فرهنگی خانه ملت تبریک عرض می نمائیم.

"سایت خبری مشهد نیوز "

کلمات کلیــدی : نصرالله پژمان‌فر ,
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 پژمان‌فر، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شد ۱۳۹۵ يکشنبه ۳۰ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :