۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر  - 2017 11 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 16205     
در یکصد و چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری پیشنهاد شد؛

استفاده از نیروی مقاومت بسیج در امنیت پارک های مشهد

در یکصد و چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد بر ایجاد امنیت پایدار در بوستان‌های سطح شهر تاکید شد.
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۸ تير ساعت 15:51

 یکصد و چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد با حضور اعضای این کمیسیون و معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد برگزار شد.

نامه شهرداری مشهد پیرامون ساماندهی انبارهای بازیافتی پسماند خشک غیر مجاز نخستین دستور کار این جلسه کمیسیون بود که مورد بحث و تبادل نظر اعضای کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد قرار گرفت.
در همین رابطه مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد به ارائه توضیحاتی در خصوص این موضوع پرداخت و به سوالات و ابهامات اعضای کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد پاسخ داد.
نجفی اظهارکرد: موضوع ساماندهی انبارهای بازیافتی پسماند خشک غیر مجاز از سال 1392 در دستور کار سازمان پسماد قرار گرفته و تا کنون جلسات مختلفی برای تعیین تکلیف این موضوع مهم برگزار شده است و جمع‌بندی‌های نهایی به شورای اسلامی شهر مشهد جهت تصمیم‌گیری ارائه شده است.
رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد نیز با بیان اینکه ساماندهی انبارهای بازیافتی پسماند خشک غیر مجاز یکی از مشکلات و معضلات مهم در حاشیه شهر مشهد است خواستار توجه بیش از پیش به این موضوع شد.
غلامحسین صاحبی ضمن تشکر از زحمات سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از مدت زمان طولانی تعیین تکلیف این موضوع انتقاد کرد.
وی افزود: ساماندهی انبارهای بازیافتی پسماند خشک غیر مجاز به دلیل عدم وسعت کار زمان زیادی را به خود اختصاص داده است در صورتی که می‌توانستیم با یک سوم زمان سپرس شده این کار را عملیاتی نماییم.
رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد افزود: در موضوع حل مشکلات و معضلات مردم به دنبال کسب سود و منفعت نیستیم بلکه به دنبال پاسخ در خور شان به مطالبات مردم می‌باشیم از همین‌رو باید فعالیت‌ها هر چه سریع‌تر انجام شود.
محمد کمال سرویها عضو کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد نیز ضمن موافقت با این موضوع خواستار ساماندهی هر چه سریع‌تر انبارهای بازیافتی پسماند خشک غیر مجار در سطح شهر مشهد شد.
در نهایت اعضای کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد با نامه شهرداری مشهد در خصوص ساماندهی انبارهای بازیافتی پسماند خشک غیر مجاز موافقت کردند.
نامه آستان قدس رضوی در رابطه با ارائه نظرات و پیشنهادات در خصوص اهداف و ماموریت‌های آستان قدس رضوی دومین دستور کار این جلسه کمیسیون خدمات شهری بود که اعضای کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد نظرات خود را در این خصوص مطرح کردند.
آخرین دستور کار یکصد و چهل و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد به ارائه گزارش عملکرد شهرداری مشهد در سال 94 اختصاص داشت که کارشناسان حوزه خدمات شهری شهرداری به توضیحاتی در ایخ خصوص پرداخته و به سوالات و ابهامات اعضای کمیسیون خدمات شهری پاسخ دادند.
در ادامه بررسی این موضوع، فاطمه غیور نائب رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد در رابطه با امنیت در پارک‌ها اظهارکرد: ایجاد امنیت پایدار در پارک‌ها و فضای سبز یکی از درخواست‌های مردمی است که باید به این موضوع هر چه سریع‌تر رسیدگی شود.
وی خاطرنشان کرد: حضور نگهبان برای نگهداری اموال و تاسیسات در پارک‌ها الزامی است که می‌توان از این نگهبان برای ایجاد امنیت اجتماعی نیز کمک گرفت.
محمد کمال سرویها عضو کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد نیز تصریح کرد: برای ایجاد امنیت در پارک‌ها و فضاهای سبز شهری می‌توان از نیروی مقاومت بسیج نیز استفاده نمود.
 
منبع: پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد
کلمات کلیــدی : شورای شهر مشهد ,
اخبار مرتبط با این خبر
12345
ردیفتیترتاریخ
1 هنوز از آقای شهردار دلخوریم ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۵ آبان
2 کمربند جنوبی شهر مشهد تنها تنفس‌گاه شهر را ویران کرد/مشهد باید مشهدالرضا بماند و تبدیل به دبی و ابوظبی نشود ۱۳۹۵ سه شنبه ۹ شهريور
3 شورای شهرمشهد باید از هرگونه سیاسی کاری پرهیز کند ۱۳۹۵ سه شنبه ۹ شهريور
4 محمد کمال سرویها،رئیس جدید شورای شهر مشهد شد ۱۳۹۵ سه شنبه ۹ شهريور
5 ثبت‌نام ۲۶۰۰ تاکسیران مشهدی در سامانه نوسازی تاکسیرانی ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۲ مرداد
6 بلوار شارستان مشهد به نام شهید شوشتری تغییر نام یافت ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۲ مرداد
7 شورایی که کار خودش را هم نمی‌بیند! ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۸ تير
8 استفاده از نیروی مقاومت بسیج در امنیت پارک های مشهد ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۸ تير
9 الیت ۳۰۰ نیرو را بدون فراخوان جذب کرده است/الیت نباید حیاط خلوت عده‌ای خاص ‌شود ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۴ تير
10 شهرداری مشهد در تخلفات بارز ساختمانی از ابزار پلمب استفاده کند ۱۳۹۵ يکشنبه ۳۰ خرداد
11 افتتاح فاز نخست خط ۲ تا شهریور‌ماه/ بهره‌برداری کامل تا خردادماه ۹۶ ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۳ خرداد
12 آلودگی زیست محیطی فرودگاه مشهد معادل آلودگی تمام خودروهای شهر/تردد هر هواپیما معادل آلودگی صوتی ۶۰۰۰ خودرو ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۹ خرداد
13 مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری برای شهرداری مشهد لازم‌الاجرا نیست ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۹ خرداد
14 برخی به‌دنبال تسویه حساب سیاسی با مدیریت شهری مشهد هستند ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۸ خرداد
15 تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سطح شهر مشهد افزایش یابد ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۴ فروردين
16 نام ۲ بلوار و چند خیابان در شهر مشهد تغییر پیدا کرد ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۴ فروردين
17 لایحه نامگذاری خیابانی به نام مرحوم آیت‌الله طبسی به شورای شهر مشهد ارائه می‌شود ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۷ فروردين
18 تصاویر/ نخستین جلسه شورای شهر مشهد در سال ۹۵ ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۷ فروردين
19 دبیرخانه مراکز پژوهشی شوراهای شهر کشور به مشهد مقدس واگذار شد ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۷ فروردين
20 غیبت اعضای شورای شهر مشهد، جلسه علنی را از رسمیت انداخت ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند
12345


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :