۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 16206     
رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی از ترکیب مرکز اسناد مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد و کتابخانه شهرداری خبر داد :

افتتاح کتابخانه تخصصی شورای اسلامی شهر

رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد از افتتاح کتابخانه این مرکز با ترکیب جدید در تیرماه سال جاری خبر داد.
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۸ تير ساعت 16:01

 هادی اعظمی از افتتاح کتابخانه تخصصی مرکز پژوهش‌های شورا و شهرداری در تالار شهر مشهد خبر داد و گفت: این کتابخانه آمادگی خود را به منظور استفاده و بهره گیری اساتید، مدیران شهری ، صاحب نظران، محققان، دانشجویان و عموم مردم از کلیه اسناد و منابع موجود در این مجموعه اعلام می‌دارد.

اعظمی خاطر نشان کرد: کتاب یکی از مهم‌ترین ارکان توسعه فرهنگی است و ارتقای سرانه مطالعه و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی در میان اقشار مختلف امری ضروری است و همه باید در این راستا گام برداریم به همین منظور و به منظور جلوگیری از موازی‌کاری و سهولت در دسترسی به منابع کتابخانه‌ای، با عنایت به تصمیم‌های اتخاذ شده بین شورای اسلامی شهر مشهد و مدیریت منابع انسانی شهرداری کتابخانه و مرکز اسناد مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد و کتابخانه شهرداری ترکیب و تلفیق گردید. وی با بیان این مطلب افزود: کتابخانه مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد با بیست و سه هزار جلد کتاب در موضوعات متنوع از جمله برنامه‌ریزی و مدیریت شهری، حمل و نقل، خدمات شهری و مدیریت بحران ... تجهیز شده است.
خاطر نشان می‌گردد: افتتاح کتابخانه تخصصی و مرکز اسناد مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد پنجشنبه مورخ 1395/4/31، همزمان با نشست معاونین مراکز پژوهشی و با حضور هیأت رییسه، روسای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر مشهد درطبقه منفی یک تالار شهر برگزار خواهد شد.  
 
منبع: پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :