۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
آرشیو خبر کد مطلب: 16224     
سرلشگر جعفری خبر داد؛

مدیرعامل معزول بانک ملت در یک فساد بزرگ اقتصادی!

فرمانده کل سپاه پاسداران درباره دستگیری مدیرعامل معزول بانک ملت گفت: فرد مذکور به سبب حضور در پرونده اقتصادی بزرگتری که برخی سیاسیون و افراد دیگر در آن حضور داشته‌اند، دستگیر شده است.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۳۰ تير ساعت 17:18

 سرلشکر محمدعلی جعفری در حاشیه همایش فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه پاسداران در مجتمع عقیدتی- سیاسی امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آماده هستیم که دشمن را در کف خلیج‌فارس دفن کنیم.

وی با اشاره به اهداف و عوامل خارجی برای تضعیف سپاه پاسداران گفت: دشمن، آمریکایی‌ها و مخالفان داخلی به دنبال این هستند تا ارزش‌های انقلاب اسلامی را استحاله کرده و حرکت انقلاب را در کشور کند کنند، از این رو در تلاشند سپاه را که پرچم‌دار حفظ و نگهداری انقلاب اسلامی است را با فعالیت‌های خود تضعیف کنند.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران با اشاره به آمادگی قابل وصف نیروهای سپاه در سراسر کشور تأکید کرد: آمادگی و روحیه تمامی کارکنان سپاه در کشور به‌گونه‌ای است که از اهداف خود دست نخواهند کشید و همواره به توسعه و نشر انقلاب اسلامی ادامه خواهند داد.

سرلشکر جعفری افزود: امروزه با توجه به شرایط منطقه و اتفاقات کشورهای همسایه مردم باید بیشتر قدر این امنیت را بدانند و برای حفظ آن در کنار نیروهای نظامی و اطلاعاتی تلاش کنند.

وی در ادامه در پاسخ به پرسشی پیرامون دستگیری مدیرعامل معزول بانک ملت گفت: یکی از پروژه‌های اطلاعاتی سپاه رصد و بررسی پرونده‌های مرتبط با مباحث امنیتی، بحث نفوذ و بحث فسادهای اقتصادی است که دنبال می‌کند. این هم یکی از پروژه‌هایی است که وقتی به قوه قضائیه گزارش شد، ما دنبال کردیم و پس از صدور حکم توسط دستگاه قضایی، دستور دستگیری نیز صادر شد.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران عنوان کرد: مردم تصور می‌کنند این دستگیری در رابطه با دریافت حقوق‌های نجومی بوده است؛ قطعاً دریافت آن حقوق‌ها یکی از تخلفات بوده است. اما فرد مذکور به‌دلیل حضور در یک فساد اقتصادی بزرگ‌تر دستگیر شده‌است.

وی در پاسخ به اینکه آیا دستگیری‌ها ادامه دارد؟، اظهار داشت: در این پرونده برخی سیاسیون و افراد دیگر نیز حضور داشته‌اند.

سرلشکر جعفری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری رزمایش‌های متعدد در طول سال در سراسر کشور گفت: امسال رزمایش‌های بسیاری در کشور برگزار خواهیم کرد تا ضمن حفظ آمادگی نیروی نظامی خود، پیام خود را به دشمن مبنی بر آمادگی دفن‌کردن آن‌ها در آب‌های خلیج‌فارس برسانیم.

وی در رابطه با دستگیری‌های تیم‌های تروریستی اخیر در کشور اظهار داشت: تنها برخی از نیروهایی که در کشور دستگیر شده‌اند وابسته به داعش بوده‌اند و سایر تروریست‌های دستگیری به گروه‌های ضدانقلاب تعلق داشته‌اند. داعش در زمینه اقدام و انجام عملیات‌های تروریستی در کشور هیچ قدرتی نداشته و با فعالیت‌های اطلاعاتی نیز درصدد هستیم تا جلوی این اتفاقات را بگیریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: برخی از این‌ها ضد انقلاب‌های معمولی هستند که هر ماه تعدادی از آن‌ها در جنوب‌شرق و شمال‌غرب کشور توسط چشم‌های بینای سپاه رصد شده و یا توسط دستان پر توان نیروهای اطلاعاتی دستگیر یا کشته می‌شوند.

سرلشکر جعفری ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مردم ایران تاکید کرد: مردمی‌بودن امنیت در کشور ما یک عامل بسیار مهم است و می‌توان گفت که ما عزت، اقتدار و امنیت خود را پس از الطاف الهی مدیون مردم هستیم.

منبع: تسنیم

کلمات کلیــدی : فساد اقتصادی ,
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 مدیرعامل معزول بانک ملت در یک فساد بزرگ اقتصادی! ۱۳۹۵ چهارشنبه ۳۰ تير
2 ردپای 5 مقام ذی نفوذ در پرونده مرد سه شناسنامه‌ای ۱۳۹۴ پنج شنبه ۹ مهر
3 از اشد مجازات برای متهمان فساد ۳ هزار میلیاردی تا دستگیری بابک زنجانی/ از صدور حکم محکومیت برای معاون اول رئیس جمهور سابق تا رسیدگی به ماجرای ˝پدیده˝ ۱۳۹۳ دوشنبه ۴ اسفند
4 ده‌ها میلیون حساب بانکی فاقد کد ملی معتبر هستند! ۱۳۹۳ جمعه ۱ اسفند
5 برخورد قوه قضاییه با چهره های شاخص نشان از اقتدار نظام داشت ۱۳۹۳ جمعه ۱ اسفند
6 متهم فساد سه هزار میلیاردی در ختم مادر احمدی‌نژاد چه می‌کرد؟ + عکس ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۹ بهمن
7 عاقبت مجرمان اقتصادی در ایران/ از فاضل خداداد تا مه آفرید امیر خسروی ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۷ بهمن
8 برای جلوگیری از متولد شدن «رحیمی»‌ها چه باید کرد؟/ نحوه برخورد سایر کشورها با متخلفان اقتصادی ۱۳۹۳ سه شنبه ۷ بهمن
9 مبارزه با مفاسد اقتصادی یا یقه‌گیری سیاسی / آقایان فساد سیستمی شده را دریابید ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ آذر
10 بگذارید برخی ناگفته‌ها در سینه ام باقی بماند! ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۸ مهر
11 خطرناک تر از جزایری ها مه آفرید ها و زنجانی ها ۱۳۹۳ شنبه ۱۲ مهر
12 جنجالی ترین پرونده‌های اقتصادی در ایران ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۸ مرداد
13 ……… و شد آنچه که باید می شد ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۶ تير
14 سرنوشت فاسدین اقتصادی در دولت روحانی به کجا می رسد؟ ۱۳۹۳ شنبه ۹ فروردين
15 مدیرانی که نامشان در جیب احمدی نژاد ماند ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۲ اسفند
16 ناگفته های رئیس پلیس از وضعیت مبارزه با فساد اقتصادی/ تعجب می کنم که دولت نظارت را دخالت در حریم خصوصی می داند ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۶ دي


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :