۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر  - 2017 11 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 3124     
نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان:

تصمیم‌گیری‌های رهبر انقلاب منجر به قدرت‌گیری جمهوری اسلامی شده است

نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان گفت:‌ امروز ویژگی‌های رهبر معظم انقلاب ما مانند ویژگی‌های امام راحل است و موضع‌گیری‌ها و تصمیم‌گیری‌های بسیار مدبرانه، به‌جا و به موقع ایشان منجر به قدرت‌گیری جمهوری اسلامی شده است.
۱۳۹۲ دوشنبه ۷ بهمن ساعت 22:39

 به گزارش مشهد نیوز و به نقل از تسنیم ، آیت‌الله عباس واعظ طبسی دقایقی پیش در نشست هم‌اندیشی تبلیغات اسلامی که در تالار آینه حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: نظام ما به معنای واقعی کلمه یک نظام اسلامی و مردمی است و در پیروزی این انقلاب و تحول بنیادین، اعجاب‌آمیز و اعجاب‌برانگیز اسلام، مردم و رهبری کاملا نقش تعیین کننده داشتند.

وی تصریح کرد: بنابراین جشن‌های پیروزی انقلاب هر سال باید با شکوه‌تر از گذشته برگزار شود، باید در آن به اسلام و مردم توجه کرد و همه برنامه‌ها بر اساس مواضع اسلامی چیده شود.
سبک زندگی اهل‌بیت (ع) در جشن‌های دهه فجر لحاظ شود
نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان گفت: سبک زندگی اهل‌بیت (ع) که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده و هست باید در این جشن‌ها به طور محسوس لحاظ شود و همه برنامه‌ها پیام، منش، روش و خطوط اصلی انقلاب و نظام را داشته باشد.
آیت‌الله واعظ طبسی بیان کرد: راهپیمایی ما، مجالس ما، شب شعر ما و محافل خاصی که برگزار می‌کنیم باید ارزش اسلامی داشته باشد.
وی افزود: در این 35 سال در تمامی ستادها،‌ شعارها بر اساس مناسبت‌های سیاسی روز جامعه بوده و امسال که سال حماسه سیاسی و اقتصادی است و دشمن نسبت به ما حساس‌تر است باید همه این‌ها را در قالب شعارها و نظم خاصی در نظر گرفت.
نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان اظهار کرد: توجه به اسلام و معارف دینی و بیانات اهل بیت (ع)، توجه به مسائل سیاسی روز، توجه به قدرت جمهوری اسلامی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
تصمیم‌گیری‌های رهبر انقلاب منجر به قدرت‌گیری جمهوری اسلامی شده است
آیت‌الله واعظ طبسی گفت: ایمان، تقوا و قدرت از ویژگی‌های رهبر قدرتمند انقلاب ما بود که در پیروزی انقلاب نقش ویژه‌ای داشت، امروز ویژگی‌های رهبر معظم ما مانند ویژگی‌های امام راحل است و تصمیم‌گیری‌ها و موضع گیری‌های بسیار مدبرانه و به جای ایشان موجب قدرت جمهوری اسلامی ایران شده است.
وی در ادامه با اشاره به حضور مردم در صحنه بیان کرد: بنده با توسعه کارهای اداری و به‌کارگیری نیروهای زائدتر از حد مورد نیاز مخالف هستم، هر اندازه این کارهای انقلابی از لحاظ اداری قوی‌تر شود محتوای کار ضعیف‌تر می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان افزود: بگذاریم کارها به دست خود مردم انجام شود، مردم باید از دستاوردهای انقلاب آگاه شوند؛ اگر امید و وحدت مردم را حفظ کنیم و روابط همه ارگان‌ها و نهادها با مهربانی باشد مردم به پای کار می‌آیند.
مردم احساس کنند نظام در خطر است به صحنه می‌آیند
آیت‌الله واعظ طبسی تصریح کرد: گاهی یکسری مسائل در بعضی صحبت‌ها بیان می‌شود که تاثیر سوء بر افکار عمومی می‌گذارد اما آن‌جایی که مقام معظم رهبری اشاره کنند و مردم احساس کنند که نظام در خطر است مانند 9 دی همه مردم به صحنه می‌آیند.
وی گفت: مراسم مربوط به نظام را آن‌جایی که می‌دانیم نمی‌توانیم واقعیت‌ها را به خوبی نشان دهیم بهتر است انجام نشود، باید مراسم به‌گونه‌ای برگزار شود که جمعیت از نظر کمی و کیفی خود را نشان دهد.
نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان با اشاره به نزدیکی ایام فاطمیه بیان کرد: انقلاب اسلامی ما از عاشورا پیام گرفته و اسلام و قرآن در یک تحول بزرگ نقش برجسته‌ای داشته است،هرگز نباید در بزرگداشت مراسم انقلاب به بزرگداشت آن‌ها کم‌توجهی شود.
آیت‌الله واعظ طبسی اظهار کرد: بنده همیشه از شورای هماهنگی و تمامی نهادها که وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهند حمایت کرده‌ام، همه سازمان‌ها باید با هم هماهنگ عمل کنند.
میدان شهدای مشهد یک نماد پیروزی انقلاب است/ باید خاطره انقلابی میدان شهدا حفظ شود
وی با اشاره به مبداء راهپیمایی در شهر مشهد گفت: من میدان شهدا را به عنوان یک نماد پیروزی انقلاب می‌دانم و این یاد و خاطره باید پابرجا بماند اما متاسفانه و ناخواسته وضع میدان شهدا سنخیتی با گذشته آن ندارد به هر حال باید خاطره انقلابی میدان شهدا حفظ شود.
نماینده ولی فقیه در استان‌های خراسان گفت: در مواقعی که می‌دانیم هیچ‌کس نمی‌تواند بدون نظر مقام معظم رهبری کاری انجام دهد بهتر است که صبر کنیم تا پایان کار مشخص شود، پس تا نظر رهبر معظم انقلاب مشخص نشده بهتر است اظهار نظر نکنیم.
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :