۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان  - 2017 11 Tuesday
آرشیو خبر کد مطلب: 3284     

سهم خواهی ها روند انتخاب استاندار خراسان رضوی را با مشکل روبرو کرد/ دولت به شعار اعتدال و تدبیر عمل کند

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه در حال حاضر سهم خواهی های برخی از افراد روند انتخاب استاندار خراسان رضوی را با مشکل مواجه کرده است گفت: دولت باید با تصمیمی قاطع و انتخاب استاندار موقعیت این استان را تثبیت کند.
۱۳۹۲ دوشنبه ۱۴ بهمن ساعت 00:00

 ابوالقاسم خسروی اظهار کرد: دولت یازدهم باید نگاه ویژه و خاص نسبت به استان پهناور خراسان رضوی داشته باشد چرا که این استان ظرفیت ها و موقعیت های فراوانی در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دارد و شایسته نیست نسبت به انتخاب مدیر این استان غفلت صورت بگیرد.

وی با اعلام اینکه برخی از افراد به دلیل مشخص نشدن تکلیف خراسان رضوی به دنبال سهم خواهی هستند، افزود: تفکرات افراطی موجب انتخاب دیرهنگام استاندار شده است و افرادی که این نوع تفکر را دارند با  اندیشه های اعتدالی بیگانه هستند.

خسروی با تاکید بر اینکه دولت یازدهم با انتخاب استاندار خراسان رضوی به شعار اعتدال و تدبیر عمل کند، تصریح کرد: شایسته سالاری و انتخاب گزینه دلسوز و کارآمد نشانگر پرهیز از سیاست زدگی و حرکت در خط اعتدال است.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی عنوان کرد: پس از گذشت 6 ماه از استقرار دولت یازدهم هنوز تکلیف استاندار این استان مشخص نشده و این امر نشانگر بی تدبیری و بی توجهی به امور این استان پهناور است.

خسروی یادآور شد: در حال حاضر توقع نمایندگان استان این است که دولت با تصمیمی قاطع و انتخاب استاندار، موقعیت این استان را تثبیت و تعیین کند.

منبع: مهر

کلمات کلیــدی : ,


جوگير : خاطرتان هست به سهم خود داشتيد آقاي نجار را به دولت تحميل مي كرديد؟؟ درحاليكه راي شما در انتخابات در كل كشور 4 ميليون بود؟؟؟؟؟
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :