۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 3488     

نشست مطبوعاتی ˝شیار 143˝ در مشهد/ مریلا زارعی: برای بازی در این فیلم احساس وظیفه کردم

مریلا زارعی در خصوص حضور خود در فیلم سینمایی ˝شیار 143˝ گفت: برای بازی در این فیلم احساس وظیفه کردم.
۱۳۹۲ يکشنبه ۲۷ بهمن ساعت 22:35

مریلا زارعی ظهر امروز، 27 بهمن ماه، در نشست سینمایی و مطبوعاتی فیلم شیار 143 كه در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) مشهد برگزار شد، با بیان اینكه «تمام مراحل حضور من در این فیلم همانند سایر فیلم‌ها بود» اظهار كرد: تنها تفاوت موجود به انگیزه نرگس آبیار، كارگردان فیلم، برای انتخاب بازیگر این نقش بازمی‌گردد.

وی ادامه داد: بازی در نقش الفت برای من هم سخت بود و هم دلچسب؛ به دلیل سابقه بازیگری من در سینما به نوعی ریسك هم تلقی می‌شد، اما به دلیل اتفاقات بسیار احساس وظیفه كردم و خودم را به خدا سپرده و تلاش كردم به عنوان بازیگر نقش خود را به خوبی انجام دهم.

زارعی با اشاره به كارهای موفق خود در سینما خاطرنشان كرد: حضور در این فیلم برای من از جنس دیگری است و با شخصیت الفت به مفاهیم تازه‌ای رسیدم و تلاش می‌كنم روحی كه در این كار با من همراه بود در كارهای بعدی نیز حضور داشته باشد.

وی با اشاره به سكانس آخر فیلم گفت: خودم هم نمی‌دانم این حس از كجا آمد اما بدون شك لطف خدا بود.

محمدحسین قاسمی، تهیه كننده شیار 143، نیز در بخش دیگری از این جلسه در خصوص اكران شیار 143 اظهار كرد: دغدغه هر تولیدكننده، پخش كار است و پخش، اكران و نمایش پروسه خاصی دارد كه باید طی شود.

وی با بیان اینكه «هنوز برای اكران شیار 143 به جمع‌بندی نهایی نرسیدیم» خاطرنشان كرد: تلاش می‌كنیم پروسه اكران در كمترین زمان ممكن صورت گیرد.

قاسمی در پاسخ به سوالی در خصوص نمایش شیار 143 در دانشگاه‌ها بیان كرد: دانشگاه‌های مختلف خواستار نمایش این فیلم هستند، با این حال باید برای اكران دانشجویی برنامه خاصی داشت و ظرفیت شهرها را در نظر گرفت.

وی در خصوص ادامه همكاری خود با نرگس آبیار، كارگردان شیار 143، تصریح كرد: با توجه به موفقیت‌های این فیلم فكر می‌كنم نرگس آبیار باید ما را انتخاب كنند.

منبع: ایسنا- منطقه خراسان

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :