۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 3511     

مریلا زارعی: برای بازی در نقش ˝الفت˝ احساس وظیفه کردم

بازیگر فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ گفت: در رابطه با این نقش احساس وظیفه کردم و با خود گفتم باید این نقش را بازی کنم و پس از آن خود را به خدا سپردم.
۱۳۹۲ دوشنبه ۲۸ بهمن ساعت 15:03

مریلا زارعی در اختتامیه جشنواره فیلم فجر مشهد اظهار کرد: از خداوند سپاسگذارم که توفیق بازی در چنین نقشی را در فیلم سینمایی شیار 143 به من داد تا بتوانم در نقش یک مادر شهید بازی کنم.

وی با بیان اینکه آنچه اتفاق افتاد بیش از همه لطف پروردگار بوده و دست دیگری در کار بود که شاید روح شهدا و مهر مادران سرافراز آن‌ها باشد, گفت: در رابطه با این نقش احساس وظیفه کردم و با خود گفتم باید این نقش را بازی کنم و پس از آن خود را به خدا سپردم.
زارعی با بیان اینکه آنچه می‌بینیم و حاصل کار آن است که در استقبال عمومی مردم از فیلم شیار 143 مشاهده می‌شود, تصریح کرد: این فیلم برای من چیز دیگری بود و احساس می‌کنم جنس آن متفاوت بود و فکر می‌کنم رسالت ما این است تا عمیق‌تر با مسئله برخورد کنیم.
وی با تاکید بر اینکه فیلم‌های ابراهیم حاتمی‌کیا دید من را نسبت به دوران دفاع مقدس تغییر داد, عنوان کرد: فیلم آژانس شیشه‌ای ساخته ابراهیم حاتمی کیا فیلمی احساسی بود و بنده در هنگام تماشای آن نتوانستم اشک‌های خود را کنترل کنم و می‌گویم آقای حاتمی کیا شما غریب نیستید و فرمانده نسل ما هستید.
زارعی لطف خداوند متعال را برای نقش آفرینی در این فیلم مورد تأکید قرار داد و گفت: مادران شهید من و کسانی را که شما را نفهمیده‌اند، حلال کنید.
مادر شهیدان زمانیان یزدی سیمرغ ‌یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد را به مریلا زارعی بازیگر نقش الفت در فیلم "شیار 143" تقدیم و از وی برای دو نقش منحصر به فرد همسر و مادر شهید در فیلم های "چ" و "شیار 143" قدردانی کرد.
منبع:تسنیم
کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :