۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر  - 2017 11 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 3569     

هزینه های استقبال از بهار 93 کاهش می یابد

رئیس کمیسیون فرهنگی و امور اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به سخنان امام‌جمعه مشهد در‌باره هزینه‌های طرح استقبال از بهار گفت: دغدغه اعضای شورای شهر و شهرداری هم کم کردن هزینه‌ها در اجرای طرح استقبال از بهار است.
۱۳۹۲ شنبه ۳ اسفند ساعت 18:05

 حسنعلی اخلاقی امیری با بیان این مطلب افزود: در کمیسیون فرهنگی شورای شهر تاکید کردیم که هزینه‌های این طرح برای توسعه شهر و مناطق محروم صرف شود. وی خاطرنشان کرد: دغدغه اعضای شورای چهارم هم همین است که هزینه‌های استقبال از بهار از سال گذشته کمتر باشد و این هزینه‌ها صرف توسعه شهر و مناطق محروم شود.

به گفته این عضو شورای چهارم شهر مشهد، با توجه به حضور زائران در روزهای آغاز سال نو در مشهد و در کنار مضجع منور رضوی، این آمادگی باید در تزئین شهر و ارائه خدمات در حوزه اسکان و حمل‌و‌نقل وجود داشته باشد.

اخلاقی با بیان اینکه توصیه امام‌جمعه مشهد مدنظر خواهد بود، ادامه داد: بحث استقبال از بهار در بخش‌های مختلف شهرداری مطرح است و ما نیز توصیه کرده‌ایم که این طرح با هزینه کمتری اجرا شود.

وی افزود: تاکید شده است که اگر قرار است المانی در سطح شهر نصب شود، همراه با پیام معنوی و با کمترین هزینه صورت بگیرد.

عضو شورای چهارم شهر مشهد با اشاره به ایام فاطمیه تصریح کرد: از مردم هم می‌خواهیم که در حفظ پاکیزگی شهر با شهرداری همکاری داشته باشند و از فرصت درخت‌کاری نیز استفاده کنند و در عین حال حرمت ایام شهادت حضرت زهرا(س) حفظ شود تا بتوانیم سال خوبی را آغاز کنیم.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر مشهد

 

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :