۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر  - 2017 12 Friday
آرشیو خبر کد مطلب: 4599     
موافقان و مخالفان افزایش قیمت بلیت اتوبوس چه می گویند؟!

از ابتدا با افزایش نرخ اتوبوس ها مخالف بودم

جواد ستاری
جواد ستاری در گفتگو با خبرنگار مشهد نیوز در ارتباط با افزایش نرخ اتوبوس ها گفت : من از ابتدا با این افزایش نرخ مخالف بودم اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشیم که برآورد هزینه تمام شده هر شهروند برای اتوبوس مبلغ 800 تومان است.
۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد ساعت 13:03
مشهد نیوز:
 
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: من از ابتدا با این افزایش نرخ مخالف بودم اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشیم که برآورد هزینه تمام شده هر شهروند برای اتوبوس مبلغ 800 تومان است.
 
ستاری عنوان کرد: متاسفانه بودجه کمک های دولتی به صفر رسیده است و شهرداری عنوان کرده اگر افزایش نرخ نداشته باشیم برای پرداخت حقوق کارمندان خود با مشکل رو به رو خواهیم شد.
 
ستاری در زمینه مخالفت استانداری با افزایش نرخ اتوبوس گفت : استانداری ابتدا مصوبه اول را که میانگین 150 تومان افزایش نرخ بود را تصویب نکرد اما در ارتباط با مصوبه جدید هیچ مخالفتی صورت نگرفته است.
 
وی افزود: فرمانداری طبق قانون حق دارد تا 10 روز اعتراض خود را در زمینه افزایش قیمت ها ابراز کند اما هنوز هیچ اعتراضی صورت نگرفته است.
 
جواد ستاری در ادامه با اشاره به افزایش نرخ دیگر ناوگان حمل و نقل عمومی گفت : نرخ تاکسی ها نیز افزایش 30 درصدی را خواهد داشت اما مترو با افزایش قیمتی روبه رو نخواهد بود.
 
وی با اشاره به هدفمندی سوخت از جانب دولت گفت : دولت با افزایش نرخ سوخت مدعی بود که این افزایش را در بحث حمل و نقل عمومی هزینه خواهد کرد.
 
ما از دولت متشکریم که در زمینه سلامت قدمهای خوبی را برداشته است اما همیشه باید بدانیم که پیشگیری بهتر از درمان است. اگر دولت در بحث حمل و نقل عمومی سرمایه گذاری کند از آلودگی هوا هم کاسته خواهد شد و این باعث سلامت بیشتر مردم خواهد بود.
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 اظهار نظر تازه سرپرست سازمان اتوبوسرانی مشهد: بیان درصد افزایش بهای خدمات اتوبوسرانی شائبه ایجاد می‌کند!!/ باید روی مبلغ تاکید کنیم که به 300 تا 350 تومان رسیده است ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ خرداد
2 مسوولیت افزایش قیمت بلیت اتوبوس را می‌پذیرم/ نیمه شعبان، سرویس دهی مترو و اتوبوس رایگان است ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ خرداد
3 فرماندار مشهد: روزنامه‌ها بیش از این به افزایش قیمت بلیت اتوبوس‌ نپردازند ۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۵ خرداد
4 از افزایش قیمت به خاطر دلسوزی برای مردم تا احضار سرپرست سازمان اتوبوسرانی به تعزیرات! ۱۳۹۳ پنج شنبه ۸ خرداد
5 سرپرست سازمان اتوبوسرانی مشهد: عدم افزایش بهای خدمات اتوبوسرانی باعث می‌شود در سال‌های آینده نتوانیم سرویس‌دهی كنیم! ۱۳۹۳ پنج شنبه ۸ خرداد
6 از ابتدا با افزایش نرخ اتوبوس ها مخالف بودم ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد
7 سید عبدالکریم جوادی: افزایش قیمت حمل و نقل عمومی مشهد کمکی به مدیریت شهری نمی‌کند ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد
8 قدیری طرقی: فرمانداری نرخ‌های جدید را تایید کرده است ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد
9 در جلسه کمیته استانی حمل و نقل سوخت؛ افزایش قیمت خدمات اتوبوس‌های درون‌شهری غیرقانونی اعلام شد ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :