۱۳۹۶ يکشنبه ۲۶ آذر  - 2017 12 Sunday
آرشیو خبر کد مطلب: 5090     
شهردار منطقه یک مشهد پیشنهاد داد؛

تشکیل اکیپ‌های 137 جهت حل اورژانسی مشکلات مردم

۱۳۹۳ سه شنبه ۱۷ تير ساعت 23:39

 شهردار منطقه یک مشهد گفت: پیشنهاد می‌د‌هم تا اکیپ‌های 137 برای مراجعه، بررسی و حل حضوری و اورژانسی مشکلات مردم تشکیل شود.

به گزارش  مشهد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، ساسان نورین مقدم که با حضور در مرکز 137 شهرداری به صورت مستقیم پاسخگوی تماس‌های مردمی بود، اظهار داشت: مرکز 137 در منطقه یک بنام ندای مشتری شناخته می‌شود که پرداختن به این مقوله در عصر حاضر مورد توجه همه سازمان‌ها و نهادهای ارائه دهنده کالا و خدمات قرار دارد.

وی افزود: مرکز ارتباطلات مردمی 137، از لحاظ ستادی دارای امکانات خوبی برای جمع‌آوری و تقسیم پیام‌های مردمی بین مناطق می‌باشد اما نیازمند تقویت تشکیلات این مرکز در شهردار‌ی‌های مناطق و سازمان‌ها هستیم.
 
ضرورت تقویت 137 در مناطق و سازمان‌ها
 
شهردار منطقه یک مشهد تصریح کرد: به علت حوزه بسیار وسیع فعالیت‌های شهرداری مشهد، باید اکیپ‌هایی در شهرداری‌های مناطق برای اعزام به محل و بررسی و حل اورژانسی مشکلات مطرح شده از سوی مردم تشکیل شود.
نورین مقدم ادامه داد: در حال حاضر ما یک پیام را دریافت نموده و قصد داریم مانند یک بیمار ان را به صورت مستقیم به اتاق عمل ببریم در صورتی که برخی از مشکلات و مسائل مطرح شده مردم با صرف زمانی بسیار کمتر قابل حل می‌باشد.
وی پیشنهاد داد برای حل این مشکل کارشناسانی با آموزش حداقل قوانین شهرداری در غالب اکیپ‌هایی در مناطق مستقر شوند تا با مراجعه فوری و حضوری، مشکلات مردم را پیگیری و در صورت امکان حل نمایند.
مذاکره برای زمانبندی مناسب فعالیت کارگاه‌های ساختمانی در ماه مبارک رمضان
شهردار منطقه یک مشهد عنوان کرد: یکی از عمده ترین درخواست‌های مردم که طی 2 ساعت حضور تیم منطقه یک در مرکز 137 دریافت شد در موردقوانین و ضوابط، مشکلات بهداشتی مانند موش‌های شبکه فاضلاب، مباحث بودجه‌ای و ساخت و ساز بود.
نورین مقدم با اشاره به اینکه پیشنهادهای خوبی نیز از سوی شهروندان ارائه گردید، گفت: بخشی از درخواست‌های شهروندان در مورد مزاحمت‌های حاصل از ساخت و سازها بود که با اینکه این موضوع در اختیارات ما نیست اما مذاکرات لازم با مالکان جهت تنظیم مناسب ساعت فعال بودن کارگاه‌های ساختمانی و تعطیلی فعالیت‌ها در روزهای تعطیل انجام می‌شود.
وی در پایان از تحلیل پیام‌های مرکز 137 در این منطقه به صورت سالیانه و استفاده در برنامه‌ریزی‌ها خبر داد و افزود: اجرای این برنامه که امکان پاسخگویی مستقیم شهرداران مناطق به مردم را فراهم ساخت کار بسیار خوبی بود و یقینا تاثیرات مثبت آن مشهود خواهد بود.
 
کلمات کلیــدی : 137 ,
اخبار مرتبط با این خبر
12
ردیفتیترتاریخ
1 تصاویر/ بازدید مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد از 137 ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۳ دي
2 ضریح‌های حرم امام رضا(ع) به روایت تاریخ + تصاویر ۱۳۹۴ شنبه ۲۱ آذر
3 شهروندان خواستار عدم ورود سگ، پرندگان و حیوانات خانگی به محیط اتوبوس و مترو هستند ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۵ آبان
4 دست زمین خواران از اراضی متعلق به شهرداری کوتاه می شود ۱۳۹۴ شنبه ۹ آبان
5 تملک بافت فرسوده قلعه وکیل آباد نیازمند چهار هزار میلیارد ریال اعتبار است/کاهش 40 درصدی صدور پروانه ساختمانی ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ خرداد
6 لاریجانی و رضایی 23 سال قبل + عکس ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۷ خرداد
7 برنامه پاسخگویی مستقیم شهرداران مناطق به شهروندان مشهدی تشریح شد ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۹ ارديبهشت
8 روایت هاشمی رفسنجانی از ناآرامی های سال 71 در مشهد ۱۳۹۴ شنبه ۲۶ ارديبهشت
9 شهروندان قطع غیرمجاز درختان را به مرکز 137 گزارش کنند ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت
10 پاسخگویی اعضای شورای شهر مشهد به شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی 137 ۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت
11 جهانبخش: شخصا مشکلات منعکس شده را پیگیری می‌کنم/ لطفی: ارتباط زنده با مردم، به نفع شورا و شهروندان است/ بصیری پور: با عمده گلایه‌مندی‌ها و شکایت شهروندان هم‌عقیده ام ۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت
12 نرم‌افزار تلفن همراه 137 در مشهد راه‌اندازی شد ۱۳۹۴ پنج شنبه ۳ ارديبهشت
13 موسس پناهگاه مهر مشهد: شهرداری هزینه زیادی را صرف کشتار سگ‌ها می‌کند/ عقیم‌سازی، نسبت به کشتار راهکار اخلاقی‌تری است ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۶ فروردين
14 سرقت مسلحانه 137 میلیون تومانی از بانک مسکن در مشهد ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۵ فروردين
15 فعالیت شبانه‌روزی مرکز 137 شهرداری مشهد در ایام نوروز ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۱ فروردين
16 با افزایش کرایه تاکسی در نوروز 94 برخورد می‌شود ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ اسفند
17 تشکیل ستاد ساماندهی پاسخگویی مردمی شهرداری مشهد ۱۳۹۳ جمعه ۳ بهمن
18 مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد در بازدید از مرکز 137 تاکید کرد: افزایش مشارکت مردم در ارائه پیشنهادات به مدیریت شهری ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبان
19 مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد خبر داد: برقراری بیش از 105 هزار تماس با مرکز 137 در 6 ماهه نخست سال جاری ۱۳۹۳ شنبه ۳ آبان
20 کسب دو جایزه توسط شهرداری مشهد در بین 137 کلانشهر جهان ۱۳۹۳ شنبه ۲۶ مهر
12


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :