۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 5662     

ارسال 530 اثر به سومین جشنواره داستانهای ایرانی در مشهد

سرپرست اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری مراسم اختتامیه سومین جشنواره داستانهای کوتاه ایرانی اسلامی همراه با کارگاه داستان نویسی در مشهد خبر داد.
۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ مرداد ساعت 15:55

 حسن فریبرز راد با بیان این خبر افزود: تعداد 530 اثر از 420 نویسنده به دبیرخانه این جشنواره واصل گردیده است که از این تعداد 110 اثر در بخش ویژه و 420 اثر در بخش آزاد می باشد.

 

وی اظهار داشت: اختتامیه سومین جشنواره داستانهای کوتاه ایرانی اسلامی در دو بخش آزاد و ویژه با گستره منطقه ای خراسان های رضوی، شمالی و جنوبی به همت معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

 

فریبرز گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره پنج شنبه 23 مرداد ماه با شروع کارگاه داستان نویسی با عنوان سبک زندگی نویسنده با حضور مهدی قزلی مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان  و همچنین داستان نویسان  برجسته استان ساعت 15 در تالار عروسکی مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا(ع) واقع در بوستان ملت برگزار می شود.

 

وی افزود: پس از کارگاه داستان نویسی بخش دوم مراسم اختتامیه آغاز می شود در این بخش نقد و خوانش داستانهای منتخب صورت می گیرد و از منتخبین جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

دبیر سومین جشنواره داستانهای کوتاه ایرانی اسلامی علیرضا مهرداد از نویسندگان برجسته استان و داوران جشنواره حسین لعل بذری ، مهناز رحیمیان، ثریا صدقی، نجمه مولوی و نجمه وطن دوست می باشند.

 

منبع: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :