۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 6775     

معاون قرآن و عترت ارشاد خراسان رضوی: ۱۰ درصد بودجه قرآن و عترت کشور به خراسان رضوی اختصاص یابد

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: درصد بودجه قرآن و عترت کشور برای خراسان رضوی اختصاص یابد.
۱۳۹۳ دوشنبه ۱۴ مهر ساعت 16:38

حجت الاسلام محمدتقی کاظمی نسب اظهار کرد: از مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کرده‌ایم ک ه 10 درصد از بودجه معاونت قرآن و عترت این وزارتخانه در سال 1394 به معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اختصاص یابد.

وی افزود: خراسان رضوی به واسطه وجود بارگاه منور رضوی و حضور بیش از 30 میلیونی زائران این آستان مقدس در طول سال نیازمند حمایت‌های مطلوب‌تر مسئولان امر است.

کاظمی نسب تصریح کرد: هرچند که 10 درصد بودجه معاونت قرآن و عترت کشور برای خراسان رضوی با وجود این همه زائر و مجاور و مشتاقان و عاشقان قرآن باز هم برای خراسان رضوی کم است و دیگر استان‌ها هم اعتبارات مورد نیاز خود را مسئولان می‌خواهند، اما امیدوارم که با همین عدد هم موافقت شود.

وی تأکید کرد: مسلماً اگر با درخواست معاونت قرآن و عترت وزارتخانه موافقت شود اعتبار خراسان رضوی در حوزه قرآن و عترت همجون اعتبار کل کشور در این حوزه دو برابر می‌شود و قطعاً می‌توانیم شاهد عملکرد چشم گیر‌تر و رضایت بخش تری باشیم.

 

 

 

منبع: تسنیم

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :