۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 6812     

نخستین همایش امام شناسی در مشهد مقدس برگزار می‌شود

مسئول ستاد هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به برگزاری نخستین همایش امام شناسی گفت: این کارگاه با برنامه ریزی و اجرای معاونت قرآن و عترت در مشهد برگزار می‌شود.
۱۳۹۳ سه شنبه ۱۵ مهر ساعت 16:50

محمد کاظم دبیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران مسئول ستاد هماهنگی فعالیتهای فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: این ویژه برنامه‌ها از سیزدهم مهرماه امسال آغاز شده است و تا بیست و یکم مهرماه ادامه دارد.

وی افزود: جشنواره چهل چراغ با موضوع حفظ 40 حدیث توسط دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در گستره شهرستان سبزوار برگزار می‌شود.

دبیری با اشاره به برگزاری 10 کاروان فرهنگی در سطح روستاهای استان گفت: این کاروان فرهنگی در 10 روستای شهرستان نیشابور با اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی این دهه را گرامی می‌دارد.

معاون طرح و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی غدیر، برپایی نمایشگاه غدیر در کانون‌های مساجد، برپایی جشن‌های ولایت در کانون‌های مساجد از دیگر برنامه های این اداره کل است.

وی تاکید کرد: اجرای کارگاه پژوهشی موسیقی توسط معاونت هنری در هنرستان هنرهای زیبا، اجرای کارگاه با موضوع غدیر شناسی از دیگر برنامه‌ها دانست.

دبیری با اشاره به برگزاری نخستین همایش امام شناسی گفت: این کارگاه با برنامه ریزی و اجرای معاونت قرآن و عترت در مشهد برگزار می‌شود.

دبیری افزود: افتتاحیه و رونمایی از پوستر جشنواره مباهله، برگزاری جشن غدیر ویژه کارکنان و خانواده‌های محترم فرهنگ و ارشاد، گردهمایی کارکنان اداره کل توسط روابط عمومی از برنامه‌های پیش بینی شده است.

وی در پایان از اهدای کتاب به مراکز مجری برنامه‌های دهه ولایت در استان خبر داد و افزود: حمایت از برگزاری مسابقه کتابخوانی، برگزاری شب شعر با موضوعات اعیاد قربان تا غدیر از دیگر برنامه‌های این دهه است.

 

 

 

منبع: تسنیم

کلمات کلیــدی : ,


نوید مهربان : باید به جای بعضی از درسهای بی خود مدارس به بچه ها درسهای دینی اموزش داد
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :