۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر  - 2017 12 Saturday
آرشیو خبر کد مطلب: 6986     

شانزدهمین نمایشگاه کتاب مشهد از 2 تا 9 آبان ماه برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد از 2 تا 9 آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
۱۳۹۳ سه شنبه ۲۲ مهر ساعت 19:19

حسین مسگرانی ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: طبق آمار ما تا انتهای وقت اداری روز شنبه19مهرماه مجموعا حدود 300 ناشر برای شرکت در این رویداد فرهنگی ثبت نام کرده‌اند.

وی افزود: این نمایشگاه مطابق سالیان گذشته در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد و برنامه‌های مختلف فرهنگی وهنری در حاشیه برگزاری آن پیش بینی شده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تدابیر ویژه‌ای جهت ارائه تسهیلات به اقشار مختلف مردم که قصد استفاده از محصولات فرهنگی ارائه شده در این نمایشگاه را دارند اتخاذ شده است که انشاالله در طول دوران برگزاری این نمایشگاه لحاظ خواهد شد.

وی افزود: شانزدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد با محوریت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، شهرداری و شورای شهر و نمایشگاه بین المللی مشهد، شرکت تعاونی ناشران و دستگاه‌ها و سازمان‌های همکار استان برگزار می‌شود.

مسگرانی تصریح كرد: همچنین یازدهمین دوره انتخاب كتاب سال خراسان رضوی نیز همزمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه كتاب ناشران ایران در مشهد برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

منبع: ایسنا- منطقه خراسان

کلمات کلیــدی : ,


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :