۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
حسین‌زاده بحرینی؛ از انتقاد به نظام بانکداری تا اطمینان به تعهدات مدیرعامل ˝پدیده˝ آبان 94، حسین‌زاده بحرینی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با مدیر عامل شرکت پدیده، تاکید کرد: «پس از توضیحاتی که بنده راجع به حق و حقوق سهامداران و نگرانی‌هایی که در این زمینه وجود دارد، ارائه کردم، ایشان...
تأملی دوباره درخصوص جراحی های زیبایی میخواستند لاغر شوند اما دچار آسیب های جسمی و روحی شدند! زن 36 ساله ای که بر اثر عوارض ناشی از جراحی لیپولیز دچار مشکلات حاد جسمی مانند زخم های عمیق و عفونی شده است در حالی شکایتی را در شعبه 201 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد مطرح کرد که مدعی شد: بهمن سال 91 ب...
چهره های سرشناس انتخابات مجلس در مشهد در این گزارش با چهره های سرشناس انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه مشهد و کلات آشنا شوید.
چهره های سرشناس انتخابات خبرگان در خراسان رضوی 86 کرسی در مجلس خبرگان رهبری برای حضور نمایندگان وجود دارد که از این تعداد 6 کرسی متعلق به خراسان رضوی است.
این زن، مردانه زندگی می‌کند؛ بانوی نارنجی پوش خراسان شمالی، تنها رفتگر زن ایرانی شهر پیش قلعه از شهرهای تابعه شهرستان مانه و سملقان در خراسان شمالی، تنها شهر ایران است که یک بانوی نارنجی پوش به عنوان رفتگر در آن مشغول به کار است.
شایعات تلگرامی؛ از پیدا شدن جسد پری دریایی تا بمب‌گذاری داعش با فراگیر شدن ابزارهای ارتباطی جدید، شبکه‌های اجتماعی به خصوص شبکه‌های اجتماعی موبایلی با اخبار ناقص و غلط تا اندازه‌ای جایگزین منابع اطلاع‌رسانی رسمی شده‌اند اما این اتفاق چرا و چطور افتاده است.
چهره‌های معروفی که خادم امام رضا(ع) هستند + تصاویر بسیاری از چهره‌های سیاسی کشورمان به همراه برخی هنرمندان و ورزشکاران، سعادت بر تن کردن لباس خادمی امام رضا(ع) را کسب کرده‌اند.
ماجرای پولی شدن ˝بخش تحویل امانات حرم رضوی˝ مدیر کل حراست آستان قدس رضوی با اشاره به تعطیلی دفاتر امانات حرم مطهر رضوی، گفت: این موضوع از مصوبات مراجع امنیتی بوده و در راستای تکریم و تامین امنیت زائران انجام شده است.
پژمانفر؛ از مخالفت با وزیر شدن ظریف تا اظهارنظرهای سینمایی پژمانفر با اشاره به برخی وساطت‌هایی که ظریف در گذشته داشته است، گفت: برخی از مسائل، امروز باید شفاف شود. مثلا چرا برخی از وساطت‌ها در دولت اصلاحات و بعد در دولت احمدی نژاد برای جریان انحرافی و آقای مش...
نان مشهد؛ بی‌کیفیت‌ترین در استان/ کارگر ماهر، مشکل نانوایی‌ها عضو تعاونی نانوایان مشهد با اشاره به کیفیت کمتر نان‌های این شهر نسبت به نانوایی‌های شهرستان‌های استان، گفت: نبود کارگر ماهر در نانوایی‌های مشهد از جمله مسائلی است که باعث می‌شود تا نان در این شهر کیفی...
صفحه 1 از 17   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر