۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر  - 2017 11 Thursday
معرفی پربازدیدترین سایتها در ایران ارزیابی صورت گرفته از ۵۰۰ سایت اینترنتی پربازدید در ایران نشان می دهد: ۸۷ درصد سایتهای پربازدید در ایران، دارای ماهیت ایرانی هستند و اقبال کاربران ایرانی به سایتهای خبری بیش ازسایر سایتها است.
راهنمای برطرف کردن مشکل شارژ آیفون به احتمال زیاد خیلی‌ها با مشکل شارژ آیفون روبه‌رو شده‌اند. گوشی خود را به شارژر متصل می‌کنید، اما به نظر می‌رسد که گوشی متوجه اتصال کابل به خودش نشده است. در این حالت ممکن است چندبار گوشی را به آرامی ...
ولوو ربات زباله جمع‌کن می‌سازد نظافت شهری موضوع مهمی در دنیا به‌حساب می‌آید. موضوع جمع‌آوری زباله‌ها در محیط‌های شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل همیشه راه‌های جدیدی برای این مشکل به وجود می‌آید.
5 بیماری موبایلی را بشناسید استفاده از فناوری‌های روز دنیا با بیماری‌های مختلفی همراه بوده که می‌تواند تهدید جدی برای سلامت انسان‌ها محسوب شود.
خطر اشعه کنترل تلویزیون ۱۰۰ برابر بیشتر از موبایل است مدیرعامل مالک سهام مدیریتی شرکت مخابرات ایران گفت:‌ تصور قالب این است که به دلیل بزرگ بودن آنتن موبایل اشعه آن از سایر امواج خطرناک‌تر است در حالی که اشعه یک دستگاه کنترل تلویزیون ۱۰۰ برابر بیشتر از ی...
اچ تی سی ، گلکسی اس 5 سامسونگ را به چسب زخم تشبیه کرد ! با گذشت ساعاتی از معرفی نسل جدید پرچمدار سامسونگ، مجادلات اینترنتی همچنان ادامه دارد. برخی از کارکنان کمپانی اچ‌تی‌سی با انتشار تصاویری از گلکسی S5، این تلفن‌هوشمند را به تمسخر گرفته‌اند.
رایج ترین جملات ارسالی با تلفن همراه محققان رایج ترین کلمات و جملاتی که کاربران با استفاده از تلفن همراه خود به دیگران ارسال می کنند را اعلام کردند که ابراز عشق و علاقه کردن در صدر این جملات قرار دارد.
بازی‌های رایانه‌ای، تهدیدی برای سلامت محققان تجزیه و تحلیل شرکت کنندگان برای شیوع رفتارهای پرخطر، مانند استفاده بیش از حد الکل، استفاده از مواد مخدر، کاهش خواب، رفتار بی تحرک و استفاده بیش از حد از تلویزیون، اینترنت و بازی‌های ویدیوئی که ...
1    2